Vs Scandynavia Trans

Virtual Spedition

Ogłoszenie

Rekrutacja na spedytora, kierowcę i księgowego ON!!!

#1 21-05-2014 14:41:33

Salvatore

Użytkownik

Punktów :   -1 

Salvatore...

1. Nick: Salvatore
2. Imię: Tomasz
3. Wiek (min. 13lat): będzie 16...
4. Data urodzenia:14.07.98
5. Poprzednie Vs (min. 2): ETS 1 - D&Z Trans (u darsona) Lemonex Trans (u kolesia od Darsona ^^) ETS2- JAS-FBG  ( w obu przypadkach byłem spedytorem i kierowcą w jednym ) A miałem nie grać na dwójce w vskach No cóż nuda robi swoje
6. Powód odejścia z poprzedniej Vs: pierwsze dwie upadły trzecia hmm... Trochę małe  nie ogarnięcie w stosunku całkowitej załogi
7. Dlaczego właśnie my?: Hmm... Patrząc po waszym ogłoszeniu zdecydowałem się tu przyjść zbliżają się wakacje to czas będzie trzeba troszkę zabić ^^
8. Kilka zdań o sobie (min.2): Nazywam się Tom. Jestem w trakcie ukończenia gimnazjum po czym udaję się do szkoły średniej tj. Technikum na profil budowniczego lub elektryka (kto wie jak mi pójdzie ten test oby dobrze). Potem pomyślę co dalej na pewno matura i studia. Jak wspomniałem idę na ten profil ponieważ interesuje mnie to po prostu chce coś dać od siebie a nie że pracuje przy biurku nic nie robię jakieś papiery- to nie dla mnie może jestem błędzie ale... Po za tym interesuje mnie dobra muzyka rockowa dobry film nawet czasem dobra książka (ale jak to w życiu bywa... )
9. Czy wiesz jak działa VS: Jo
10. Czy posiadasz oryginalną wersje ETS2 i DLC: Posiadam
11. Jakie posiadasz mapy: Promods 1.62 ( poland rebulding zamulał mi grę - za dużo modów to nie zdrowo )
12. Skąd się o nas dowiedziałeś: http://etrucks.pl/thread-18992.html
13. Kontakt (np. Ts3, e-mail): 38157118-GG lub PW
14. Dziękuje

Ostatnio edytowany przez Salvatore (21-05-2014 14:44:50)

Offline

 

#2 21-05-2014 14:54:14

Salvatore

Użytkownik

Punktów :   -1 

Re: Salvatore...

Oj widzę że upadliście no nic

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.56ks.pun.pl www.samuraj-ogame.pun.pl www.chaotic-game.pun.pl www.tir.pun.pl www.telefoniki.pun.pl